KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12224471
nr 1222 4471
Signerad E Dahlskog, 1907, Rådjur. Olja på duk, 52x81
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 december 2018
kl 19:17:35
100 kr